main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim tegi tugevas seltskonnas tubli sõidu. Cycling Academy

Mihkel Räim tegi tugevas seltskonnas tubli sõidu. Cycling Academy

Mihkel Räim sai Itaalias tubli tulemuse

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
02.10.2017
08:28

Jalgrattur Mihkel Räim saavutas Itaalia ühepäevasõidul Gran Premio Bruno Beghelli hinnatava 15. koha, vahendab rattauudised.

Israel Cycling Academy rattur lõpetas 30-pealises grupis, mis kaotas üksinda finišijoone ületanud Luis León Sanchezile (Astana) kuus sekundit. Räim oli Israel Cycling Academy ratturitest parim.

Algselt pidi sel sõidul osalema Astanas testimisel olev Karl Patrick Lauk, kuid plaanid muutusid. Lauk teeb Kasahstani klubi särgis järgmise stardi teisipäeval peetaval Itaalia ühepäevasõidul Tre Valli Varesine. Astana ridades teevad kaasa nii Sanchez kui ka Fabio Aru.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.