main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim esitlusel. Cycling Academy

Mihkel Räim esitlusel. Cycling Academy

Mihkel Räim rünnakuks luba ei saanud

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
16.05.2019
07:41

Prantsusmaal jätkuva Dunkerque’i velotuuri teisel 177,7 km pikkusel etapil pidi Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim aitama klubikaaslasi ja sai peagrupis lõpetades 22. koha.

“Hommikusel miitingul sain teada, et mina täna spurtida ei saa ja see tõmbas natukene motivatsiooni alla,” vahendas Mihkel Räim. “Vaadates kaarti ja profiili tundus, et selline finiš võinuks mulle sobida ja pärast omal nahal tundes pidin fakti konstanteerima. Töö aga tuleb ära teha, meeldib see või ei.”

Mihkel Räime sõnul oli eesmärk prantslane viimasesse kurvi heale positsioonile saada ja seda ka tehti. Paraku ei püsinud ta saarlase kannul ja ei andnud sellest teada. “Kahju, et ta teise tee valis. Kui ma oleks seda teadnud, siis oleksin oma võimalust kasutanud,” leidis rattur.

Võidu võttis üldliider Dylan Groenewegeni Team Jumbo-Vismast. Mihkel Räim tõusis neli kohta ja asub 21. kohal (+0.16).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.