main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Jersey võitjana. Alver Kivi

Mihkel Räim Jersey võitjana. Alver Kivi

Mihkel Räim: profina võistlemine paneb lisapinged

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
16.12.2019
10:16

Viimastel aastatel Saarte mängudelt ohtralt kulda ja karda võitnud jalgrattur Mihkel Räim võistleb Saarte mängudel meeleldi.

“Hetkel on minu jaoks saarte mängud meelelahutus,” tunnistab igapäevaselt maailma kõrgeimal tasemel võistlevat profiklubi Israel Cycling Academy esindav Mihkel Räim. “See tähendab seda, et saan veeta aega ja sportida nende inimestega, kes mind on aidanud sinna, kus ma praegu olen. Kunagi oli Saarte mängud suur väljund ja enese teostamise koht. Aga ega see ei tähenda, et ma sinna ei lähe maksimaalset pingutama.”

Mihkel Räime hinnangul on profiratturina seal isegi keeruline, sest võistlusel kõik vaatavad sind ja teavad, et oled mitu korda võitnud ja ilmselt kõige ohtlikum mees. See lisab pinget, aga samas kui ei võida, siis midagi ei juhtu ka. “Ongi selline katsetamise koht ja näiteks uusi taktikaid proovida,” lisab ta.

Mihkel Räime sõnul on Saarte mängudelt tema jaoks kindlasti hinnatuim esimene Isle of Wightil võidetud kuldmedal, sest kui ta sündis oli isa Riho just nendel mängudel, kui ema talle faksi saatis, et tal on nüüd poeg.

“See oli emotsionaalne ning noore nagana Saarte mängude staare lüüa oli päris vinge saavutus,” märgib Räim. “Samuti viimaste Gibraltari mängude eraldistardi võit oli tähendusrikas, sest ükski saarlane pole seda varem suutnud. Olin selleks väga motiveeritud ja rada oli ka väga vinge.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.