main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim on Vueltal Israel Start-Up Nationi esisprinter

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
19.10.2020
09:28

Israel Start-Up Nation kinnitas, et Mihkel Räim on teisipäeval algaval Vueltal nende esisprinter, vahendab Marathon100.

Oma esimesel suurtuuril startiva eestlase abilisteks on Omer Goldstein ja Alexis Renard. Kolm esimest etappi on mõeldud mägironijatele. Esimene võimalus võib Räimel avaneda reedel, kui sõidetakse marsruudil Garray – Ejea de los Caballeros.

Räim sõitis viimati kuu alguses, kui katkestas BinckBank Touri. Tänavuse ainsa võidu teenis ta veebruaris Antalya velotuuril, kui oli kiireim avaetapil. Räim peab end heast küljest näitama, sest uueks hooajaks tal lepingut veel ei ole.

Üldarvestust silmas pidades on tiimi liidriks Dan Martin, kes püüab võimalusel ka etapivõite. 34-aastane iirlane lõpetas Tour de France’i 41. kohal, kuid hiljuti La Flèche Wallonne’il saadud 11. ja Liège-Bastogne-Liège’il saavutatud viies koht näitavad mehe head vormi. Iisraeli klubi koosseisu kuuluvad veel Rory Sutherland, Reto Hollenstein, Matteo Badilatti ja James Piccoli. Viiele mehele on see esimeseks suurtuuriks. Iisraeli klubi pressiteates rõhutati, et kõikidel ratturitel on võimalus osaleda äraminekukatsetes ja niiviisi võitu noolida.

Vueltal stardib ka Martin Laas (Bora-Hansgrohe).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.