main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Koeras kaheksas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
01.06.2018
22:40

Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim kaotas Korea velotuuri 192,4 km pikkusel kolmandal etapil võitjale 50 sekundiga kaotanud 20 mehelises grupis ja sai kirja kaheksanda koha.

„Üsna künklik päev, kokku kogunes 3000 tõusumeetrit ning üle poole nendest võeti kohe “mõnusa” tempoga,“ rääkis Mihkel Räim. „Etapi alguses pääsesid kohaliku tiimi mehed minema. Vahe lasti suhteliselt suureks, üle 7 minuti. Liidri meeskond tegi küll tempot, kuid jõudu neil väga polnud. 50 km nad töö tegemisest loobusid ning siis hakkas psühholoogiline mäng, missugune meeskond tempo hoidmise enda peale võtab.“

Esimesel suuremal tõusul hakkasid toimuma rünnakud ja tempo kruviti üles. Viimast tõusu alustades oli pundis ehk 30 meest, kuid järgnenud kiirel laskumisel sõideti eest ära ja konkurendi taha jäänud saarlasel tuli jooksikutega vahe sisse.

„Võinuksin kindlasti seal ees olla, sest tunne oli kindlasti selle hooaja parim,“ rääkis Mihkel Räim. „Ei teagi, kas minevikus olen nii hästi saanud tõusust üle kui täna. Täitsa mõnus oli. Minu grupis oli kaks meeskonnakaaslast, üks vaevles krampidega ning teine oli päev otsa tööd teinud ja tempot hoidnud.“

Lõpuks jäigi neli meest ette ja Mihkel Räim finišeeris viienda koha peale. Tuuri kokkuvõttes jätkab Mihkel Räim 6. kohal, kaotust liidrile 1.50.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.