main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim jätkab Cycling Academy meeskonnas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
04.07.2018
12:02

Jalgrattur Mihkel Räim pikendas lepingut oma praeguse koduklubiga Israel Cycling Academy veel kahe aasta võrra.

Kui klubi võistkond osales tänavu esimest korda mainekal Giro d’Italial siis nüüd on seatud eesmärgiks teha kahe aasta pärast debüüt Tour de France’il. “Hoolimata klubi ajaloolistest saavutustest planeerime juba järgmist aastat,” ütles klubi omanik Sylvan Adams pressiteate vahendusel.

“Seetõttu pikendasime lepingut klubi põhisõitjate Zaki, Kristsi ja Mikuga. Oleme järgmisel aastal veel tugevamad ja kogenumad, olen meie sõitjate ja tiimi üle väga uhke!”

“Meeskond muudkui kasvab ja areneb, mul pole kahtlustki, et areneme veelgi ja ma tahan olla osa tiimi säravast tulevikust,” märkis 12 UCI võiduga Cycling Academy edukaim rattur Mihkel Räim.

“Cycling Academyl ja minul on ideaalne abielu, miks peaks seda rikkuma. Olen selles tiimis saanud palju paremaks ratturiks, usun, et jätkame samas vaimus ka edaspidi ja jõuame koos tippu.”

Lisaks Räimele sõlmisid lepingupikenduse lätlane Krists Neilands ja austraallane Zak Dempster.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.