main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaks sooja. Israel Start-Up Nation

Saaks sooja. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim: jalg oli üsna hapu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
06.11.2020
07:57

Israel Start-UP Nation klubi jalgrattur Mihkel Räim kaotas Hispaania velotuuri 230 km pikkusel 15. etapil võitjale 8.30 on kokkuvõttes 142. kohal.

Etapp algas rahulikult, taheti lasta väike grupp eest ära ja siis vaadata edasi, mis saab. Terve päev oli väga tugev vastutuul ja see mängis olulist rolli. Eest sai ära 7 meest, aga peagi jäi üks hispaania poiss sealt maha või ei jõudnud järgi.

„Caja Rural meeskond läks ette ja sõitsid endal pildid eest mustaks, et jooksikud kätte saada ja uute rünnakutega kaasa minna,“ vahendas Mihkel Räim. „Peagrupp oli nende peale üsna pahane. Siis läks juba korralikuks sõdimisest ja rünnakuid tuli igalt poolt. Tundsin täna kohe alguses, et jalg on üsna hapu. Võimalik, et üldse kõige kehvem enesetunne sel tuuril. Eks ta paras piin oli täna. Esimene tõus pandi hooga ja ma ei suutnud pundiga kaasa minna, minu üllatuseks oli veel mehi, kel ilmselt kehvem tunne kui mul. Selle tõusu peal said 13 meest eest ära ja siis võttis grupp rahumeelselt ja saime peagrupi kätte.“

Mihkel Räime sõnul oli tempo ebameeldiv, aga õnneks olid tõusud enamasti suure tee peal ja seal valitses vastutuul. Nii sai ta ennast pundis peita ja see aitas palju. Vahe tõmmatigi väikeseks ja tundus, et võibki tulla grupifiniš. Samas polnud saarlase enesetunne kiita ja ta tundis end kehvasti.

„Ilmselt oleks pidanud ennast rohkem tankima,“ leidis rattur. „Viimane tõus oli 30 km minna ja siis hakkas ka sadama, tõusu otsas oli ainult 5 kraadi. Ega ma tõusu eriti healt positsioonilt ei alustanud ka ja esimene 2 km sain aru, et minu mäng on mängitud. Sõitsin “rahulikult” finishisse. Tegelikult oli juba mega külm ja pidin pingutama, et sooja saada. Pulss ei läinud enam ülesse ja allamäge minnes oli jõhkralt külm.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.