main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Hiinas peagrupis

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
14.10.2017
09:33

Hiinas jätkuva 1. kategooria velotuuri Tour of Taihu Lake sõidetud 134,3 kilomeetri pikkusel kolmandal etapil lõpetas Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim 64. kohaga.

“Tunne oli palju parem kui eile ja ilm ka parem. Nautisin sõidu võlu ja valu. Preemiasekundeid täna juurde ei saanud ning kaotasime särgi,” rääkis Mihkel Räim. “Olin aktiivne aga seda päris õiget äraminekut täna ei toimunudki. Sõidu keskmine kiirus oli 47km/h. Proovisime ka korra küljetuult teha, kuid liiga palju oli allatuult ja asi katki ei läinud.”

5km enne lõppu oli Mihkel Räim kaaslastega kenasti koos ja valmis head finišit tegema. Siis toimus kukkumine ja ta sõitis ühele mehele sisse. Õnneks sai ta piisavalt palju pidama, aga kaotas seal oma ratta ja tegi paar jooksusammu. 1,3 km enne lõppu sai Mihkel Räim gruppi tagasi ja sai võitjaga sama aja ning on  kokkuvõttes 15. kohal, kaotades liidrile +0.13.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.