main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Kuressaare tänavasõidul. Alver Kivi

Mihkel Räim Kuressaare tänavasõidul. Alver Kivi

Mihkel Räim Hiinas kaheksas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
12.10.2017
08:45

Hiinas jätkuva mitmepäevasõidu Tour of Taihu Lake sõidetud 111,3 kilomeetri pikkusel esimese etapi võitis grupifinišis itaallane Nicolas Marini (Nippo – Vini Fantini), Mihkel Räim (Israel Cycling Academ) sai 8. koha.

Vihmases ja päris külmas ilmas oli Mihkel Räime meeskonna eesmärk kaitsta liidrisärki ja tulemust teha. Särgi kaitsmine õnnestus, tulemus jäi tegemata. 25 km toimus kukkumine ja teiste hulgas ka liider Boivin. Mihkel Räim kukkumisest pääses. Küll aga said jooksikud eest ära, kuid need püüti kinni.

“Kuna Boivin kukkus, siis ütles, et aitab mind lõpus. Algselt pidin mina teda lahti vedama. Kahjuks viimasel kilomeetril meie fini1sirong lagunes ja jäime kahekesi. Võtsin riski ja alustasin liiga vara ning polnud piisavalt jalga. Vuhisesin üle joone kaheksandana. Tundsin end täna natukene blokeerituna ka, loodan, et homme on natukene parem tunne,” selgitas Mihkel Räim.

Kokkuvõttes jätkab velotuuri liidrina Räime meeskonnakaaslane Guillame Boivin. Räim on 14. kohal (+0.08).

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.