main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim alustas Koreas seitsmend kohaga

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
31.05.2018
00:06

Korea velotuuri 184,6 km pikkuse avaetapi võitis Choe Hyeongmin (Geumsan Insam Cello), Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim oli seitsmes.

“Ega ei osanudki tänasest päevast ning sellest velotuurist midagi erilist oodata,” rääkis Mihkel Räim. “Minu eesmärk oli enamasti rahulikult võtta ning meeskonnal oli plaan lõpupoole tõusunukkidel gruppi tükeldada. Peale 40 km sai meeskonnakaaslane eest ära, kuigi päris selline plaan meil ei olnud, et nii väikse jooksikutegrupiga eest minema sõita. Jooksikud jäidki 9 sekundiga ette. Ei midagi säravat isiklikus vaatevinklis, kuid vast päeva parim osa oli see, et tõusunukil tundsin end üsna hästi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.