main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim kurvis. Israel Cycling Academy

Mihkel Räim kurvis. Israel Cycling Academy

Mihkel Räim alustas Hispaanias velotuuri

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
14.08.2019
09:07

Vuelta Burgos esimese etapi lõpetas Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim 16. kohaga.

Sõidu alguses said jooksikud minema ja Israel Cyclingul oli mees ees, mistõttu tööd tegema ei pidanud. Finiš oli umbes 900 m ja 10% tõusunuki otsas.

“Korra enne sõitsime sealt läbi ka ja tundsin, et pole päris õige päev ja ütlesin hollandlasele, et võib ise ka proovida, kuna tal vorm hea,” rääkis Mihkel Räim. “Ma pidin tema lähedale hoidma ja ka ikka proovima. Lõpus läksid meie teed lahku, aga tõusule keerasin ikka Top 10 positsioonil. Oleks jalga olnud, oleks päris healt positsioonilt alustada saanud, aga täna see nii polnud.”

Mihkel Räim punnitas siiski kuidagi lõpuni ja sai 16. koha. “Ei midagi erilist,” tõdes rattur. “Loodan, et sain veidi oma mootorit lahti. Peale mäestikulaagrit on mõnikord keeruline kopsu lahti köhida, aga vast saab varsti köhitud. Homme uus päev ja finiš veidi laugema nuki otsas, kuid siiski päris arvestatav.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.