main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim treeningul. Cycling Academy

Mihkel Räim treeningul. Cycling Academy

Mihkel Räim alustab hooaega Argentiinas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
04.01.2018
08:47

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) teeb hooaja avastardi jaanuari lõpus toimuval mitmepäevasõidul Vuelta a San Juan Internacional (UCI kategooria 2.1), vahendab Marathon100.

8 etapist koosneva velotuuri stardinimekiri on esinduslik – kohale läheb 7 World Touri ja 5 Pro Continental meeskonda. Lisaks veel mõned koondised ja Lõuna-Ameerika kohalikud profitiimid.

Argentinast liigub Räim koos meeskonnaga Kolumbiasse, kus veebruari alguses toimub mitmepäevasõit Colombia Oro y Paz (2.1). Seal peaks stardis olema ka Martin Laas (Team Illuminate).

“Nendeks sõitudeks ma konkreetset eesmärki veel seadnud ei ole,” tõdes Räim. “Pigem võtan neid ettevalmistusena.”

Kuna Israel Cycling Academy on kahe hooaja vahel palganud juurde ridamisi talendikaid rattureid, mõistab saarlane, et küllap muutub veidi ka tema roll meeskonnas.

“Pean olema valmis finishirongis Sbaraglit ja Holst Engerit aitama,” rääkis Räim. “Aga ehk saan ka ise võimalusi. Äkki juba Kolumbias?” Räime ootab sel aastal ees päris palju uusi võistlusi. Meeskond peaks osalema ka tänavusel Girol, kuid Räime osalemine seal pole veel kindel. “Nii palju öeldi, et kui tõestad end kevadel, siis vast saad Girole,” kommenteeris Räim, lisades, et Girol startimine pole tema jaoks prioriteet number 1.

Vuelta a San Juan Internacional toimub 21.-28. jaanaril Colombia Oro y Paz toimub 6.-11. veebruaril.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.