main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Miku rajal tööd tegemas. Israel Start-Up Nation

Miku rajal tööd tegemas. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim aitas meeskonna liidrit

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
31.10.2020
08:14

Reedel sõidetud Hispaania velotuuri 164-kilomeetrise kümnenda etapi võitis grupifinišis sloveen Primož Roglic, Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim kaotas talle 5.36 ja sai 141. koha.

„Täna olid kõik variandid laual, mis rattaspordis olla võivad,“ vahendas kokkuvõttes 152. kohal olev Mihkel Räim. „Eile õhtul analüüsisin viimast tõusu ja finišit ning sain aru, et lõpp jääb mulle liiga raskeks. Tuli natuke plaanid ümber mängida. Täna oli luba minna suurde jooksikute gruppi ja korra seal ka olin. Suure grupi all pidasime silmas 20-25 mehelist punti. Nii suur äraminek ei sobinud osadele tiimidele ja said hoopis minema 4 meest. Kõikidel paistis suva olevat, sest kartus homse ees oli/on suur.“

Neli meest sõitsid ees sisse 12 minutilise vahe ja tundus, et kõik jääbki nii ja võitja tuleb eest. Läks aga teisiti. Quickstep ja Mitchelton hakkasid tööd rügama ja päris korraliku hooga. Astana ühines nendega samuti. Mihkel Räime tööks oli tiimi nii palju abistada kui sai ja Dan Martin 9 km enne lõppu normaalsele positsioonile vedada, et tiimikaaslased sealt jätkaksid.

Samas saadi jooksikud 20 km enne lõppu kätte. Mihkel Räim sai oma ülesandega hakkama ja 9km enne finišit võttis käigu välja ja veeres üle joone. Laupäeval on kavas väga raske etapp, kus ratturitel tuleb võtta 4600 tõusumeetrit. „Õnneks ajalimiiti suurendati, muidu oleks ikka päris jõhker olnud. Nüüd peab järgmised kaks etappi üle elama ja siis juba viimasele nädalale vastu,“ lisas Mihkel Räim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.