main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Aksalu soojendusel. Jana Pipar

Mihkel Aksalu soojendusel. Jana Pipar

Mihkel Aksalu valiti koondise parimaks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
11.10.2017
08:03

Eesti – Bosnia ja Hertsegoviina jalgpalli MM-valikmängu parimaks valitud Mihkel Aksalu tunnistas pärast teisipäevast matši, et möödunud sügisel Bosnialt saadud 0:5 kaotuse järel tehtud muudatused on tagantjärgi osutunud õigeks.

“Lõppkokkuvõttes tuli kaotus, need paar tõrjet olid pigem rutiinsed. Kahju, et ei saanud väravate puhul meeskonda aidata. Arvan, et mängisime täna hästi, viimane kodumäng – ei saa väga kurb olla,” sõnas ERR-ile kohtumise järel Mihkel Aksalu.

“Poisid said hästi hakkama, meil oli oma plaan, teadsime, mismoodi nad mängivad. Ega neil palju variante polnud, ma arvan, et poisid tegid ilma pallita väga head tööd ja ka palliga mäng oli suhteliselt okei.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.