main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Aksalu koondises. jalgpall.ee

Mihkel Aksalu koondises. jalgpall.ee

Mihkel Aksalu taas koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.03.2021
08:18

Meeste jalgpallikoondisega liituvad eelseisvateks mängudeks Mihkel Aksalu, Hindrek Ojamaa ning potentsiaalsed debütandid Maksim Paskotši ja Bogdan Vaštšuk.

Tervislikel põhjustel jäävad koondisest eemale Taijo Teniste, Martin Miller, Markkus Seppik ja Markus Soomets. Juba varem oli teada, et eneseisolatsiooni tõttu saavad kõige varem alates kolmapäevast liituda Henrik Ojamaa, Märten Kuusk ja Matvei Igonen. Kuna Eesti koondise kodumäng Tšehhiga peetakse Poolas, siis liituvad need kolm mängijat võimalusel alates neljapäevast Minskis.

Seoses koroonaviirusest tingitud reisipiirangutega osalevad Karol Mets ja Erik Sorga mängudes Tšehhi ja Valgevenega ning naasevad seejärel koduklubi juurde.

Eesti koondis võõrustab Tšehhit Poolas Lublin Arenal 24. märtsil kell 21.45. Valgevenega mängitakse võõrsil 27. märtsil kell 19. Maavõistluses Rootsiga kõlab avavile 31. märtsil kell 18.45.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.