main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Aksalu koondise särgis. Irina Mägi

Mihkel Aksalu koondise särgis. Irina Mägi

Mihkel Aksalu kaasamängimine Uus-Kaledoonia vastu esialgu lahtine

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.01.2020
08:36

Märtsi lõpus Kuressaare linnastaadionil mängitavaks maavõistlusmänguks Uus-Kaledooniaga peatreener Arno Pijpersi poolt Saaremaa jalgpallikoondise kandidaadiks arvatud väravavaht Mihkel Aksalu postide vahele asumine eeldab mehe vigastusest paranemist.

Viimased hooajad Soomes Seinäjoki klubis mänginud ja ka Eesti koondise esiväravavahi rolli täitnud 35-aastase Mihkel Aksalu randmeravi võtab veel aega ja seepärast pole ta osalemises päris kindel.

“Sõltub asjaoludest,” märkis aastate eest vaid ühes liigakohtumises FC Kuressaaret esindanud Aksalu, lisades, et praegu on ta kindlasti vigastusega väljas ja on keeruline öelda, millises seisus ja kus ta on märtsi lõpus.

“Muidugi on igasugune kohtumine teise saareriigi meeskonnaga Saaremaale suur väljakutse. Seni oleme saanud ju mängida Hiiumaaga ja vastastega Saarte mängudel. Eksootiliste saartega pole aga saarlased mänginud, seepärast on tegu kindlasti suure asjaga.”

Mihkel Aksalu vaatab eelseisvale kohtumisele ja saarlaste võimalustele positiivselt, sest lippude alla on kutsutud Saaremaa paremad pojad. “Pall on ümmargune ja jalgpallimängus võib kõike juhtuda,” tõdes väravavaht.

Samas on Mihkel Aksalu hetkel ka ilma kindla klubi ja mängupaigata. Võimalusi ja arenguid sellel teemal ei soovinud väravavaht praegu veel kommenteerida.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.