main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aivar Laus esinemas. Saaremaa Merispordi Selts

Merispordi Seltsi uus kommodoor on Aivar Laus

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
29.11.2023
08:35

Saaremaa Merispordi Seltsi peakoosolek valis omale järgmiseks kolmeks aastaks uue kommodoori Aivar Lausi, juhatusse kuuluvad Erki Riim, Risto Leedo, Margus Männik ja Airi Raamat.

„Siit saab ainult paremaks minna,“ rääkis Aivar Laus, kelle sõnul on merispordiselts keerulises seisus ja seepärast andis ta ka nõusoleku hakata asja parandama. „Väljakutseid on väga palju ja algus on päris tihe. Töö juba käib ja esimesena võtsime ette Kuressaare sadama, kus on vaja asjad järje peale saada. Tegemist on siit ja sealt, päevad on pikad ja iga päev on miskit toimetamist.“

Aivar Lausi sõnul pole ta endale veel pikemat eesmärki pannud ja ta pole sellele mõelnud, milline peaks klubi olema kolme aasta pärast. „Esmane asi on klubi välja tõmmata ja siis järgmisel aastal seame järgmised plaanid,“ märkis ta.

„Merispordiseltsis on palju häid mehi ja naisi ning mina isiklikult loodan nende toetusele. On palju neid, kes mõtlevad positiivselt. Kõik tegemised nõuavad aga aega, paljud panustavad, kes kuidas.“

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.