main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mereakadeemia tudengid kutsusid jalgpallurid võistlema

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
11.11.2017
12:09

TTÜ EMERA Kuressaare Keskuse tudengid ja jalgpalliklubi FC Kuressaare kohtuvad kolmapäeval, 15. novembril  Kuressaare keskuse hoovis sõpruskohtumises erinevatel lustakatel ja sportlikel võistlusaladel.

Võisteldakse teatevõistlusaladel, viie liikmeliste meeskondadena. Kõigile võistlustest osalejatele on üllatused. Ettevõtmise eesmärk on näidata kooli ja põnevaid erialasid, mida saab õppida. Kuressaares on olnud võimalus omandada kõrgharidust juba pikka aega ning tudengid ei ole kuhugi kadunud. ,“ Üks korraldajaid Katrin Lember ütles, et mängudega näidatakse kõigile millega tudengid siin tegelevad ja kui lahe on mereakadeemia. Ühtlasi kutsutakse inimesi üles liikuma ka talvisemal ajal, kui on pime.

„Sündmus ise on seotud TTÜ mereakadeemia tudengite õpingutega,“ rääkis ta. „Nimelt on meil üheks aineks sel semestril „Sündmuskorraldus“, kus meil tuleb õpitud teadmistega korraldada üritus. Meie meeskonnale jäi nuputada üritus millega tooksime oma kooli rohkem linnapildis esile. Tahame, et Saaremaa inimesed teaks, et meie väikelinnas on suurepärane võimalus omandada kõrgharidust.“

Katrin Lemberi sõnul oli juba algusest peale teada, et korraldatav sündmus võiks olla

sportlik ja duelli laadne, kuna soovitakse kaasata ka kõiki huvilisi. „FC Kuressaare on meie jaoks väga hea valik ja nende selle aastane hooaeg on olnud ilusaid elamusi pakkuv,“ põhjendas ta. „Lisaks jalgpallile on nad nii tragid, et jõuavad ka meie kooli tudengitega vastamisi astuda. Samuti soovime

et üha rohkem jõuaks nende mängudele kaasa elama inimesi nii tudengite seast, kui ka kogu maakonnast.“

FC Kuressaare tegevjuht Katry Reinart ütles, et pakkumine võeti rõõmuga vastu. „Tundus põnev,“ märkis ta. „Selline asi aitab meie treenerid ja mängijad tavarutiinist välja ja kuna tegu on meeskondliku ettevõtmisega siis on võimalus meil ka ennast näidata.“

Sündmus leiab aset TTÜ EMERA Kuressaare keskuse hoovis, Tallinna tn 19 (Ajamaja vastas) 15. novembril algusega kell 16 mil sündmuse avapaugu annab vallavanem Madis Kallas. Lisaks võistlustele on võimalik saada ka infot erialade kohta. mida Kuressaare Keskuses saab õppida.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.