main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinna andis Hindrek Pulgale üle Gert Toobal. baltiliiga.ee

Auhinna andis Hindrek Pulgale üle Gert Toobal. baltiliiga.ee

Meeste Balti liiga veebruari parim oli Hindrek Pulk

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.03.2023
11:42

Pärnu Võrkpalliklubi lõpetas Balti liiga põhihooaja küll viimasel kohal, aga veebruari lõpus toimunud veerandfinaalides Selver/TalTechi vastu suudeti kahe mängu kokkuvõttes vastasest parem olla ja tänu sellele osaleb suvepealinna meeskond Balti liiga nelja meeskonna finaalturniiril. Otsustavates mängudes oli pärnakate parim mängumees Hindrek Pulk.

Mõlemas veerandfinaalis oli pärnakate parimaks võrkpallipensionilt kõige tähtsamateks kohtumisteks appi kutsutud diagonaalründaja Pulk. Esimeses kahest tõi saarlane oma meeskonnale 20 (+13) punkti, teises 16 (+12), kusjuures nendest punktidest tervelt 5 (+5) tulid ülitähtsas kuldses geimis, kus Pulgal jäi 6-st tõstest realiseerimata vaid üks.

Võrkpalli meeste Balti liiga kuu parim saab traditsiooniliselt auhinnaks Rademari kinkekaardi 150 euro väärtuses.

Auhinna andis vahetult enne eilset Meeste Balti liiga esimest poolfinaali Hindrek Pulgale üle Eesti rahvuskoondise pikaaegne kapten Kert Toobal.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.