main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Saat võitlemas esikoha eest. MC Saaremoto

Siim Saat võitlemas esikoha eest. MC Saaremoto

MC Saaremoto noored krossisõitjad Äksis edukad

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
15.09.2014
13:46

Pühapäeval, 14. septembril sõideti Tartumaal Äksis noorte motokrossisarja Äksi Junior Cup viimane etapp, kus osalesid edukalt ka MC Saaremoto noored krossisõitjad.

Oma viimase sõidu Quad 100 B-masinaklassis teinud Siim Saat võitis mõlemad võistlussõidud tagades sellega nii etapi, kui ka kogu võistlussarja üldvõidu.

Karl Ares Hommik saavutas samas masinaklassis tubli kolmanda koha. Väga head kiirust näidanud Sten Erik Mägil vedas kahjuks tehnika alt ja oli sunnitud võistluse katkestama.

Quad 200 Yamaha masinaklassis tegi suurepärase sõidu Karl Joosep Steinberg, kes pingelises heitluses saavutas etapi esikohaga napilt ka kogu sarja arvestuses esikoha.

Sellega said selleks aastaks mandri võistlustele joon alla ja kokkuvõtvalt võib õelda et noored Quadisõitjad olid sel aastal väga visad ja edukad.

Järgmine võistlus on juba kodune Saaremaa karikavõistluste kolmas etapp 18. oktoobril Lümandas.

MC Saaremoto

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.