main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass soojendusel. Irina Mägi

Matthias Tass soojendusel. Irina Mägi

Matthias Tass USA-s võidukas

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
03.02.2019
09:57

Matthias Tass ja St. Mary´s esitasid USA ülikoolide meistrivõistlustel ühe oma käesoleva hooaja parima partii, saades stabiilse esituse ning kindla lõpu toel jagu ühest konverentsi pearivaalist, Taavi Jurkatamme kodukoolist San Francisco Donsist, vahendab korvpall.ee.

St. Mary´s kadus juba esimesel poolajal 17 võitu ja kõigest 4 kaotust kogunud San Franciscolt käeulatusest, puhkama mingi Tassi võistkonna 47:30 eduseisus. St. Mary´s tegutses siiski kindlalt, realiseeris vabavisked ning võttis punkti tulemusega 86:80.

Matthias Tass oli taas mees omal kohal, kogudes soliidsed 6 punkti, 4 lauapalli ja 1 viskeblokeeringu. Kaitsetööd tehes tuli kaks korda ka määrusi rikkuda. St. Mary´s tõusis võiduga San Franciscoga samale joonele, jagades nüüd konverentsis 2.-3. kohta 5 võidu ja 3 kaotusega.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.