main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass aktsioonis. St.Marys

Matthias Tass aktsioonis. St.Marys

Matthias Tass USA-s üleplatsimees

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
15.11.2019
08:42

Matthias Tass kogus üleplatsimehena 22 punkti ja 5 lauapalli kui St. Mary´s võttis võidu Long Beach State´i üle skooriga 8163, vahendab korvpall.ee.

Külalised said esialgu paremini minema, ent avapoolaja keskpaigas suutis Saint Mary´s seisu viigistada ning asus  tasapisi eest nihkuma. Suurepäraselt rünnakuid juhtinud mängujuht Tommy Kuhse söödud viisid ka meie mehe mitmeid kordi korviga silmitsi ning punapäine eestlane pakkus pealtpanekuid igale maitsele.

Teisel poolajal Long Beach State enam ohtlikku kaugusesse ei jõudnudki ning St. Mary´s sai tabelisse hooaja teise võidu. St. Mary´se järgmine vastane on Cal Poly, kellega saab veel enne tugevamate vastastega kokku minemist vormi testida.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.