main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Pajunurm ametipostil. Alver Kivi

Märten Pajunurm ametipostil. Alver Kivi

Märten Pajunurm liiga paremate kaitsjate hulgas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.11.2019
08:36

Portaal soccernet.ee valis FC Kuressaare keskkaitsja Märten Pajunurme jalgpalli Premium paremate kaitsjate hulka.

Märten Pajunurm on mänginud 33 mängu ja löönud 7 väravat, neist 4 penaltist. Harva, kui tabeli lõpu meeskondadest, kes võitlevad liigasse püsimajäämise, mitte tiitli eest, keegi nii selgelt esile tõuseb. Pajunurm suutis seda, sest ehkki Kuressaare koosseisus on erinevad treenerid proovinud sel hooajal väga palju erinevaid lahendusi, on Pajunurm olnud üks väheseid konstante, vahendab soccernet.

Hea jalaga keskkaitsjana tõstis ta kõvasti kogu meeskonna keskmist taset – Floras omandatud algõpe paistab hästi välja. Ehkki mitu tabamust tuli penaltipunktilt, on Pajunurm kandnud terve hooaja jooksul väravalöömisega hädas olnud Kuressaare rünnakuraskust ja asub praegugi meeskonnasiseses väravaküttide tabelis esikohal.

Pajunurme juured viivad küll Saaremaale ja Kuressaares on ta varemgi mitu aastat mänginud, kuid nüüd naasis ta “mittesaarlasena” meeskonda ja sai saarlastelt ka kaptenipaela. See pole väike näitaja, ent Pajunurm on talle usaldatud liidrirolli terve hooaja jooksul ka selgelt õigustanud.

Veel on väljavalitute hulgas Maximiliano Ugge Nõmme Kalju FC, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh ja Karl Mööl Paide Linnameeskond, Henri Järvelaid, Gert Kams, Märten Kuusk ja Henrik Pürg FC Flora, Markus Jürgenson, Dmitri Kruglov ja Jevgeni Ossipov FCI Levadia.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.