main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Opp väljakul. Alver Kivi

Märten Opp väljakul. Alver Kivi

Märten Opp liitus Kure treenerite tiimiga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.06.2022
08:19

Juunist alustas FC Kuressaares noortetreenerina tööd esindusmeeskonna eest 97 kohtumist ja 1 värava löönud Märten Opp.

FC Kuressaare noortetöö juht Reivo Vinter ütles, et eeskätt otsib klubi endale uusi treenereid endiste mängijate hulgast. „Kui kuulsin, et Märten on Tallinnas kooli lõpetamas, siis võtsin temaga ühendust ja uurisin millised plaanid tal on. Saime kokkuleppele ja nüüd hakkame teda tasapisi koolitama,“ lausus ta.

Kohe Tallinna Ülikoolis kehakultuuri osakonda lõpetav Märten Opp ütles, et tema soov oli kindlasti Saaremaale tagasi tulla, sest talle meeldib siin elada ja on positiivne, kui saab ka jalgpalli juurde jääda.

Koos Alex Salongiga hakkab Märten Opp treenima U7 gruppi ning abitreenerina abistab ta Maarek Suursaart U12 ja U13 trennides. „Kui ta on valmis, siis saab juba oma grupi,“ märkis Reivo Vinter.

Oma eesmärkidest treenerina rääkis Märten Opp, et võtab asja samm-sammult. „Tulevikus tahaks mitte laste tasemele jääda, vaid sooviks treenida ka vanemaid poisse või täiskasvanute võistkonda. Kuhu tahan jõuda ei julge täna välja öelda,“ lausus Opp, kes kindlasti plaanib jätkata Tallinna Ülikoolis kehakultuuri tudeerimist juba magistriõppes.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.