main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mario Stern võitluses. Alver Kivi

Mario Stern võitluses. Alver Kivi

Mario Stern taasliitus FC Kuressaarega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.07.2019
20:06

Eelmisel suvel Austraaliasse tööle läinud ründaja Mario Stern on tagasi ja liitus taas FC Kuressaarega.

“Andsin juba minnes teada, et üritan suveks tagasi olla, et saaks teise poole hooajast kaasa teha,” rääkis Mario Stern. “Ei tahakski väga eesmärke panna, aga nagu näha on tabelis rebimine tihe ja tase ilmselt tõusnud. Aga annan endast kõik, et jääksime peamistest konkurentidest ettepoole ja saaksime hooaja positiivselt lõpetada.”

Austraalias hoidis 21-aastane Mario Stern end vormis Leeton United FC juures, nüüd on ründaja asunud end vormi seadma taas koduklubis. “Esimesed trennid on läinud hästi,” tõdes ta, lisades, et tehniliselt pole probleemi, aga füüsiline vajab veel tööd.

Mario Stern ütles, et tema hinnangul on Kure hooaeg läinud üldjoones hästi, kui välja arvata paar suureskoorilist kaotust. Koht tabelis juba näitab, et tiim on arenenud ning kõigilt on võimalik punkte võtta.

Eelmisel hooajal jõudis Mario Stern enne Austraaliasse sõitu kostitada Premium liigas vastaseid 14 mänguga kolmel korral.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.