main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmustav Marilis Remmel. Eesti Kergejõustikuliit

Rõõmustav Marilis Remmel. Eesti Kergejõustikuliit

Marilis Remmel viskas end EM-il viiendaks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
09.07.2018
10:24

5.-8. juulil Ungaris Györis toimunud U18 vanuseklassi Euroopa kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas Marilis Remmel neidude odaviskes uue isikliku rekordiga 54.48 viienda koha.

“Tulemusega olen väga rahul, sest poleks ise arvanudki, et nii palju suudan visata, seepärast olen positiivselt väga üllatunud,” tunnistas Marilis Remmel, kes võistles seekord tõusvas joones.

Marilis Remmel jõudis lõppvõistlusele seitsmenda tulemusega, visates kvalifikatsioonis uueks isiklikuks rekordiks 51.35. Finaalis lennutas ta oda 54.48 kaugusele, mis on uus isiklik rekord ja andis viienda koha.

“Ma ei oskagi vastata mille pealt see tuli, sest viimasel ajal ainult üks vigastus ajab teist taga ja ka motivatsiooni sealt leida oli raske, aga trennid said tehtud,” lausus Marilis Remmel, kelle hinnangul ei olnud see maksimum. “Suhteliselt kergelt tuli, enam nagu ei mäletagi väga mida nii erilist tegin, et kolme meetriga isiklik tuli.”

Sel hooajal on Marilis Remmelil tulemas veel rukkilillemängud, Balti maavõistlus ja Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses. “Eks ikka kõigil tahan hästi võistelda ja näidata mis puust ma tehtud olen,” märkis ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.