main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mari Tiitson tulejoonel. Irina Mägi

Mari Tiitson tulejoonel. Irina Mägi

Mari Tiitson võitis Saaremaa Sügise

Kategooriad: Laskmine
Autor: Alver Kivi
02.10.2017
17:57

29. septembrist – 1. oktoobrini sai teoks 28. laskevõistlus Saaremaa Sügis.

Esimesel võistluspäeval alustati standardilaskmisega (3 x 20 lasku): 1. Andres Hunt (Põlva) 569 silma, 4. Neeme Virveste 548, 5. Andero Laurits 541, 7. Mari Tiitson isikliku rekordi 530 silmaga.

Järgnes turniir, kuhu pääsevad põhiharjutuse paremad ja lastakse püsti ning halvima lasu sooritaja langeb välja. See on alternatiivne ala, kuhu üllatusmoment on alaliseks sisse kolinud ja võitjat loetakse mitteametlikult võistluse võitjaks.

Tänavu olid üllatajateks Saaremaa neiud Karoline Malk ja Mari Tiitson, kellele tuntud tegijatest suutis võitja selgitamisel konkurentsi pakkuda ainult Janis Aarne (KL MäLK). Karoline Malk saavutas 3. koha ja kui tulejoonele oli jäänud kaks laskurit, siis Mari Tiitson lõpetas 10-ga Janis Aarne 9 vastu.

Teisel võistluspäeval selgitati paremusjärjestus lamades laskmises (60 lasku): 1. Kaisa-Mai Kallaste (KL MälK) 588 silma, 4. Neeme Virveste 578, 5. Andero Laurits 575, 7. Meelis Saar 575 silma.

Et pinget viimase sekundini jaguks on siingi lisaks viguriga pooleks värk: ühe lasu võistlus, kus lastakse kolm proovilasku ja üks võistluslask – kõige-kõige täpsema kümne omanik on võitja. Viie millimeetrist sisekümne ringi tabasid kaheksa laskurit, kellest täpseim oli Olivia-Stella Salm (KL MäLK). Võõrustajatest said 50 meetri märklehe väikseimale ringile pihta Neeme Virveste, Elve Rozenkron ja Johanna Seema.

Martin Kosemets

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.