main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Margus Murakas kutsub enne rallit lapsi toetama

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
06.10.2018
09:37

Järgmisel nädalal Saaremaa rallile tulev võidukihutamise kahekordne võitja Margus Murakas korraldab taas heategevuskampaania SA Eesti Lastefond toetuseks, mis eelmisel aastal kujunes üle ootuste edukaks.

Eelmisel aastal korraldatud sama kampaania käigus said inimesed annetada vabaltvalitud summa Lastefondile ning Margus Murakas pani kõigi nimed Saaremaa ralliks enda Audi katusele nö autahvlile.

Kampaania käigus koguti üle 3000 euro ja pärast kampaaniat laekus Lastefondile veel 1000 euro jagu annetusi. Annetatud summa läks vanemateta kasvanud ülikooli minevate noorte stipendiumiteks.

„Seda kampaaniat motiveeris kordama see, et eelmisel aastal oli see edukas,“ rääkis Margus Murakas.

„Selle kuhu see raha läheb otsustab Lastefond, aga ma arvan, et see sihtgrupp on sama. Eesmärk ei ole eelmise aasta summa ületada, aga kõik sõltub annetajatest, sest igaüks toimetab oma võimaluste ja tõekspidamiste järgi.“

Kampaania on sama lihtne kui mullu. Annetuse saab teha esmaspäeva 8. oktoobri õhtuni. Laekunud ükskõik kui suur või väike summa SA Eesti Lastefondi toetuseks garanteerib toetaja nime auto katusel, kuid sel aastal mitte ainult Margus Murakase ja Rainis Nageli Audi S1 Proto omal, vaid suisa kahel autol, sest ka Roland Murakase Ford Fiesta Proto katus muutub Saaremaa ralli ajaks liikuvaks autahvliks.

Annetuse saate teha järgnevalt:

saaja: SA Eesti Lastefond

konto nr: EE971010052039573009

selgitus: annetus

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.