main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kure Ultrad oma lemmikuid toetamas. Allan Mehik

Kure Ultrad oma lemmikuid toetamas. Allan Mehik

Mängukorralduses tegi suurima hüppe FC Kuressaare

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.02.2021
09:16

Jalgpalli Premium liigas on aasta-aastalt lisaks jalgpallitasemele tõusuteel olnud ka mängude korralduslik pool. Võrreldes 2019. aastaga tegi suurima arengu FC Kuressaare.

Mängu korraldusjuhtidel palutakse igal mängul hinnata väljaku seisukorda ning pallipoiste, teadustuse, toitlustuse ja turvalisuse kvaliteeti. Oma hinde väljakule lisavad ka kohtunikud.

Eesti Jalgpalli Liidu liigade arendusosakond saatis hiljuti klubidele mulluse hooaja kokkuvõtte. Kõige parema keskmise hinde teenis Tallinna FC Flora, kellele jäi napilt alla Viljandi JK Tulevik. Esikolmikusse mahtus ka FC Kuressaare.

Viie palli skaalal toimunud hindamise järel said väga hea koondhinde ka Tartu JK Tammeka, Paide Linnameeskond, FCI Levadia ja Nõmme Kalju, kelle keskmised olid üle nelja palli.

Toitlustuse kvaliteedi osas said kõige kõrgemaid hindeid JK Tammeka ja JK Tulevik. Väljaku kvaliteedi osas olid oodatult tipus A. Le Coq Arenal ja Sportland Arenal mängivad FC Flora ja FCI Levadia. Loomulikult teenisid kõrgeid hindeid JK Legion ja JK Tallinna Kalev, kes lisaks Sportland Arenale mängisid Kadrioru staadionil. Inspektorid hindasid kõrgelt ka JK Tammekat, kes mängib suvisel perioodil Tamme staadionil.

Teadustuse arvestuses teenis enim kiidusõnu FCI Levadia meeskond ja turvalisuse kvaliteeti hinnati kõige kõrgemaks FC Flora kodumängudel.

Mullune aasta oli pretsedenditu, sest arvukalt mänge peeti publikuta. Praeguse seisuga algab ka tänavune hooaeg pealtvaatajateta, kui avavooruga tehakse algust 6. ja 7. märtsil. Fännidel ei tasu kurvastada, sest taaskord on kõiki mänge võimalik näha otseülekandes.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.