main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad naised. Saaremaa Võrkpalli Liit

Parimad naised. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mängiti rannavolle karikavõistluste etapp

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.07.2021
07:52

Esmaspäeval mängiti järjekordne Saaremaa karikavõistluste etapp rannavolles.

Nii nagu I etapil, oli ka II etapil mängimas 4 naispaari. Ainukene erinevus eelmisest nädalast oli see, et Maike Kadaja oli mängimas uue paarilisega, Helerin Hansman’ga, keda saalihooajal saab mängimas näha hoopis Tartu Ülikool/Bigbank naiskonna ridades. Paarilise vahetusest hoolimata naispaaride üldjärjestus päeva lõpuks ei muutunud: Lepp-Järvalt saavutasid I koha, alistades kõik vastased tulemusega 2:0. II koha pälvisid Hansman-Kadaja; III koha Aavik-Pihel ning IV koha Aavik-Allik.

Mehi oli võistlustules 5 paari eelmise nädala 6 paari vastu. Meeste arvestuses olid paarid natukene võrdsemad, sest 2 meeskonda said 3 võitu ning 1 kaotuse, mis tähendab, et võitja selgitamiseks luges jällegi omavaheline mäng. II etapilt väljusid võitjatena seekord Jalg-Uuskari, kes jätsid enda selja taha Tamme-Allik’u. Eelmise nädala I koha vahetasid sel etapil III koha vastu Talistu-Rantanen, kes väga tasavägises mängus alistasid tulemusega 2:1 lõpuks 4. kohale tulnud Vahter-Keel’e. V koha pälvisid sellelt etapilt Saar-Aavik.

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.