main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mängitakse lauatennise meistri- ja karikavõistlused

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
06.12.2021
10:18

Laupäeval, 11. detsembril toimub Kuressaare Spordikeskuse suures saalis ühise turniirina lauatennise Saaremaa lahtiste karikavõistluste neljas viimane etapp (pärast etappi ka kokkuvõtted) ja Saaremaa lauatennise meistrivõistlused.

Karikavõistlustel on kavas nii naiste kui meeste üksikmängu turniir. Kui üksikmängud on lõppenud, siis jätkuvad meistrivõistlused meespaaris ja segapaaris mängudega. Meeste karikavõistluste üksikmängu viimase etapi tulemused lähevad arvesse ka meistrivõistluste arvestuses.

Võistluste algus nii naistele kui meestele kell 10. Registreerimine kohapeal alates kella 9.30. Kui oled terve, siis võta kaasa vaktsineerimist tõestav tõend ja tule osalema.

Lauatenniseklubi

SK Anto

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.