main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kiirmale võitja Ergo Beek. Alver Kivi

Kiirmale võitja Ergo Beek. Alver Kivi

Maletajate uus hooaeg alanud

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
20.09.2021
10:27

Laupäeval toimusid Astes 29. piirkondade mängude malevõistlused.

Osales 4 võistkonda, kellest edukaim oli 9,5 punktiga Kuressaare (Rain Kilumets, Marko Kolk, Juuno Jalakas, Siret Sui). Järgnesid Kaarma (Marko Siil, Olev Kiirend, Jüri Janson, Ülle Rahula) 7, Pihtla (Martin Kallas, Jaanus Raev, Jaak Turja, Raili Rüütel) 5,5 ning Kärla (Ilkka Mustonen, Väino Uljas, Enno Niit, Heli Armus) 2 punktiga.

Esimene voor: Kaarma – Kärla 4:0, Kuressaare – Pihtla 3:1

Teine voor: Kaarma – Kuressaare 1,5:2,5, Kärla – Pihtla 2:2

Kolmas voor: Pihtla – Kaarma 2,5:1,5, Kuressaare – Kärla 4:0

Esimese laua edukaim oli Kilumets 2,5 punktiga, teisel Kolk 3 punktiga, 3. laual oli parim Turja 3 ja naiste laual Sui, kes kogus samuti 3 punkti.

Pühapäeval peeti maakonna kiirmale meistrivõistluste 1. osavõistlus. Kaheksa osalejat mängisid omavahel ringsüsteemis kõik kõigiga. Esikoha võitis Ergo Beek 6 punktiga 7-st, tema vastu õnnestus viik saada vaid Ilkka Mustonenil ja Marko Siilil.

Teist-kolmandat kohta jagasid 5 punktiga Rain Kilumets ja Mustonen, veel pool punkti vähem kogusid Martin Kallas ja Siil. Jaak Turja, Olev Kiirend ja Siret Sui sel korral esimeste hulka ei jõudnud.

Järgmine võistlus on kiirmales 3. oktoobril kell 10, mil toimub kiirmale meistrivõistluste 2.osavõistlus. Välkmales on hooaja avavõistlus kavas 13. oktoobril kell 18. Mängitakse Kuressaare spordikeskuses.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.