main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Juuno Jalakas järjekordset käiku tegemas. Alver Kivi

Juuno Jalakas järjekordset käiku tegemas. Alver Kivi

Males võistluste rohke nädal

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
13.11.2017
11:41

Maakonna malemeistrivõistluste medalite jagamine toimus kuue osavõtjaga üle 60-aastaste seenioride kiirturniiril, kus kolm paremat olid: 1. Juuno Jalakas 4,5 punkti 5 võimalikust, 2. Milde Burkova (3), 3. Olev Kiirend (3). Järgnesid: 4. Ülo Tuulik (2), 5. Arvo Kallas (1,5), 6. Jaak Turja (1).

Meistrivõistluste teisel välkturniiril oli kümne mängija hulgas ülikindel võitja meistritiitlit kaitsev Aivar Sõrm 16,5 punktiga 18 võimalikust. Teine oli Ilkka Mustonen 13 punktiga ning kolmandat kuni viiendat kohta jagasid 9,5 punkti kogunud Milde Burkova, Martin Kallas ja Hendrek Kelder.

Aprillikuus osavõtjate puudumise tõttu ärajäänud maakonna kuni 12-aastaste tüdrukute võistlusele tuli seekord mängima 9 malehuvilist SÜG-st ja Muhu põhikoolist. Medalisaajateks olid siin Vello Tikerpalu õpilased Muhu koolist: 1. Roosi Pehlak, 2.Iris Sepping, 3. Sonja Sepping.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.