main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Torn-Pannas ERC Ungari etapil. Sven Kollus

Torn-Pannas ERC Ungari etapil. Sven Kollus

M-Spordi EM-boss võrdleb Ken Torni kuuekordse maailmameistri Ogier‘ga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
12.11.2020
09:09

Rallisõitja Ken Torn ja kaardilugeja Kauri Pannas võitsid nädalavahetusel Ungari EM-etapi ERC3 Junior arvestuses ning jätkavad kindlalt ka punktitabeli liidritena. Torni suurepärased esitused pole märkamata jäänud M-Spordi meeskonnal, mille ridades kihutab saarlane teist aastat järjest, vahendab Postimees.

EM-sarjas tiimi eest vastutav poolakas Maciej Woda pole Torni tulemuste peale üllatunud, sest tegelikult oli meie mees juba eelmisel aastal tiitlile lähedal, ainult punktiga tuli tunnistada konkurendi paremust.

Woda arvates on Torni tänavused edusammud pika töö tulemus. „Ma ei peatuks pelgalt Keni suurepärasel tulemusel Ungaris, vaid vaataksin laiemat pilti. Tegelikult on kogu tema teekond EM-sarjas olnud lihtsalt imeline. Minu meelest oli ta juba eelmisel aastal meistritiitliks küps. Tegelikult meilt rööviti see tiitel. Aga tema tempo on olnud suurepärane ja ta on samas vaimus jätkanud tänavugi.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.