main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjad Alari Saar ja Janek Saar. Tiia Müürisepp

Võitjad Alari Saar ja Janek Saar. Tiia Müürisepp

LTK Tops meespaaride XXI jõuluturniiri võitsid isa-poega Janek Saar ja Alari Saar

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
27.12.2018
08:08

XXI LTK Tops neljast turniirist koosnevale lahtistele Jõuluturniiride sarjale panid teisel jõulupühal punkti meespaarid.

Esikoha võitsid täiseduga Janek Saar ja Alari Saar. Esikolmikusse mahtusid veel: 2. Veljo Väljakivi ja Tiit Väljakivi, 3. Aare Lehtsi ja Gunnar Usin. Neile järgnesid 4. Janek Reinaru ja Uno Metsmaa, 5. väljaspool arvestust võistelnud naispaar Tiia Müürisepp ja Merle Poopuu, 6. Meelis Uuväli ja Ekke Valge.

Olgu ära toodud ka eelnenud XXI Jõuluturniiride esikolmikud.

Naised: 1. Tiia Müürisepp, 2. Kadri Väljakivi, 3. Merle Poopuu.

U19 noormehed: 1. Ekke Valge, 2. Kiur-Juhan Lapp, 3. Markos Pukk.

U19 neiud: 1. Stella Getreu, 2. Krislin Niit, 3. Airi Saarma.

Kuressaare LTK Tops tänab siinkohal Bestbeans OÜ, MTÜ LTK Saare, Kuressaare Avatud Noortekeskust ja kõiki teisi, kes tänavustele LTK Tops pikkade traditsioonidega jõuluturniiridele oma õla alla panid.

LTK Tops

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.