main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aare Lehtsi finaalmängus Allar Vellneri vastu. Gunnar Usin

Aare Lehtsi finaalmängus Allar Vellneri vastu. Gunnar Usin

LTK Tops maiturniiri võitis Aare Lehtsi

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
08.05.2018
08:01

Läinud laupäeval toimus Kuressaare LTK Tops ja LTK Saare koostöös LTK Tops XXI lahtine lauatennise lahtine Maiturniir täiskasvanutele, kus üksikmängus lõid ühisel turniiril kaasa nii mehed kui naised.

Kokku figureerisid võistlejate üleandmislehel seitsme meesmängija ja viie naismängija nimed. Lisaks osalesid ka Saaremaa hetke parimad noormehed, LTK Tops treeninggrupis harjutavad Sten-Markus Sepp ja Ekke Jaak Valge.

Teatud üllatuse serveeris veteranide kilda kuuluv Aare Lehtsi (LTK Tops), kes alistas tiitlit kaitsnud Pärnu-Jaagupi LTK mängija Allar Vellneri tulemusega 3:2 ja suutis nii Saaremaa Spa Hotels poolt välja pandud peaauhinna kodusaarele jätta.

Kolmanda koha sai tihedas võistluses Kärla mees Kaljo Väljakivi. Parim naine oli neljanda koha saanud Ketrin Salumaa (Pärnu-Jaagupi LTK), kes alistas naiste otsustavas mängus tallinlanna Margit Tamme (5. koht) tulemusega 3:2. Kuues oli Oleg Safonov (Pärnu-Jaagupi LTK). Esikaheksasse mahtusid veel Janek Reinaru (LTK Saare) ja naiste kolmas Tiia Müürisepp (LTK Tops).

Traditsioonilised LTK Tops Maiturniirid jätkuvad eeloleval reedel kl 15 peetava U19 tütarlaste turniiriga. U19 noormeeste XXI Maiturniir toimub reedel, 18. mail kl 15, mõlemad Kuressaare noortekeskuses.

Kuressaare LTK Tops

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.