main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Õnnelik esikolmik: (vasakult) Ekke Jaak Valge, Timo Mandel, Sten Markus Sepp. Foto: LTK Tops

Õnnelik esikolmik: (vasakult) Ekke Jaak Valge, Timo Mandel, Sten Markus Sepp. Foto: LTK Tops

LTK Tops jõuluturniiride sarja avasid noored

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
16.12.2017
08:24

Kuressaare LTK Tops korraldas lastele ja noortele Jõuluturniire juubelit märkivat 20-ndat korda. See turniir on olnud läbi aastakümnete ainsaks võimaluseks, kus noored saavad maakonna tasandil endi hulgast parimaid välja selgitada.

Nii oli ka läinud neljapäeval, kui viie kooli noored Kuressaare avatud noorte keskuses üksteiselt mõõtu võtsid. Noormeeste U19 üksikmänguturniiril võttis teatud üllatusena esikoha 12-aastane noor talent Timo Mandel Kuressaare gümnaasiumist. Ta võitis tasavägises ja närvesöövas finaalkohtumises 15-aastase Ekke Jaak Valge (SÜG) tulemusega 3:2. Eks noormehel oli otsustavas geimis seisul 8:8 ka omajagu õnne, kui pikas löögivahetuses pall kaks korda järjest lauaserva riivas. Aga nagu ütlevad klassikud – õnn soosibki tugevamaid . . . Poolfinaalmängus alistas Mandel tulemusega 3:1 16-aastase Rait Õisnurme Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumist.

Teises poolfinaalis alistas Ekke Jaak Valge päeva trilleriks kujunenud mängus tulemusega 3:2 12- aastase Sten Markus Sepa (KG), kes käib ka lisaks lauatennisele ka tennisetrennis. Otsustavas viiendas geimis oli matšpalle kasutada mõlemal mängijal, kuid pikema kõrre tõmbas siiski Valge, kes võitis selle geimi tulemusega 15:13. Kolmanda koha mängus võitis Sten Markus Sepp tulemusega 3:1 Rait Õisnurme. Esikolmiku noormehed harjutavad kõik kaks korda nädalas LTK Tops treeningrühmas Gunnar Usina käe all.

Tüdrukute U19 üksikmängu esikolmik oli: 1. Kerttu Aru (LTK Tops), 2. Alice Linkmann, 3. Minni Vallaste. Võitjatele oli peaauhinna välja pannud kino Apollo.

LTK Tops XX jõuluturniir naiste üksikmängus toimub neljapäeval, 21. detsembril kell 18 Kõljala külamajas. LTK Tops XX jõuluturniir meestele toimub teisipäeval, 26. detsembril kl 11 Kuressaares, Pikk 64E. Kavas, nagu ikka, paarismäng.

LTK Tops

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.