main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kilumets käiku märkimas. Alver Kivi

Rain Kilumets käiku märkimas. Alver Kivi

Lõppeva aasta viimased maletulemused

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
20.12.2019
08:32

Pühapäeval peeti Saare maakonna kiirmale meistrivõistluste kolmas osavõistlus.

Esikoha saavutas  täisedu 6 punktiga Rain Kilumets. Esikolmikusse mahtusid veel kahe eelmise turniiri võitja Ilkka Mustonen 4,5 ja Ülo Tuulik 4 punktiga. Noormaletajatest oli edukaim Raul Seppel 2,5 punktiga.

Kolmapäeval toimus maakonna välkmale esivõistlustelgi 3. etapp. Juba teise turniiri võitis endine pärnakas, täna Saaremaale elav Timo Tamm, kes kogus 9 punkti 10-st võimalikust. Järgnesid Ilkka Mustonen 6,5 ja Ülo Tuulik 5,5 punktiga.

Uue aasta avaturniir, kiirmale meistrivõistluste järgmine osavõistlus toimub spordikeskuses 12. jaanuaril kl 10, välkmale meistrivõistluste neljas etapp aga on kavas 15. jaanuaril 2020 kl 18.

Häid saabuvaid pühi!

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.