Lõppes ratsutamise Vaheajakarikas

Kategooriad: Ratsutamine
23.09.2018
09:00

Ratsutamise Vaheajakarikal selgusid hooaja karikavõitjad kolmel erineval kõrgusel. Päeva alustas karikasarja väline parkuur proovikivi, kus kõik 9 startijat tublilt raja lõpetasid.

Järgnes 60 cm parkuur, kus 1. koha sõitis välja Gelin Desire Soeson Aroomil, 2. Kärt Tiitson Wiktoorial ja 3. Gelin Desire Soeson Wendyl. Karika arvestuses kogus enim punkte Gelin Desire Soeson. 2. Helena Nõmm ja 3. Kristi Tiitson.

80cm kõrgusel parkuuri võitjaks tuli Anni Liisi Lauk Wiktoorial, 2. Laura Orlova Wild Beauty, 3. Triin Tõnisots Western. Esikoha karika võitis samuti Anni Liisi Lauk, 2. Jacqueline Putnik ja 3. Triin Tõnisots.

Viimane karikaarvestus toimus kõrgusel 95 cm. Sõidu võidu võttis Eeva Helga Kupits Packetal, 2. Marie Adele Abel Rolexil ja 3. Angela Leppik Rehtol. Ka karikaarvestuses võitis Eeva Helga ja 2. Marie Adele. 3.koha punktid kogus kokku aga Karmen Udeküll.

Päeva lõpetas parkuur handicap 105/115 cm, kus võidukaks osutus taaskord Eeva Helga Kupits Packetal. 2. Koha saavutas ainukesena kõrgusel 115cm startinud Marie Adele Abel Rolexil ja 3. Karmen Udeküll Ruvinal.