main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas Liisi Vaht. 3D Treening

Võidukas Liisi Vaht. 3D Treening

Liisi Vaht jiu-jitsus Euroopa meister

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
20.11.2017
17:01

Prantsusmaal Amiensis toimunud NAGA Euroopa jiu-jitsu meistrivõistlustel võitis Liisi Vaht tiitlivöö no-gis kaalukategoorias -50 kg.

Tal tuli pidada ekspert tasemel ilma kimonota kaks matši, esimese võitis ta sirge käelukuga ja teise punktidega 6:2. Givõistlusel, kus pandi lilla, pruun ja must võõ kokku võitis ta oma ainsat vastast vibukägistusega. Kuna kaht tiitlivööd NAGA reeglid ette ei näinud, sai Vaht võidu eest kaela kuldmedali.

Nüüd valmistub ta 9.-10. detsembril Dallases toimuvateks NAGA ja 16.-17. detsembril Los Angelises toimuvateks IBJJF maailmameistrivõistlusteks.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.