main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liisel Nelis: mul on au kuuluda sellisesse tiimi

Liisel Nelisel oli eeskätt õppimise aasta. Alver Kivi

Liisel Nelis: mul on au kuuluda sellisesse suurepärasesse tiimi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.03.2015
15:40

Kohila Võrkpalliklubiga naiste Balti liiga meistriks tulnud Liisel Nelis tunnistas, et tal on au sellises suurepärases tiimis koos suurepäraste mängijatega olla.

„Eks see uhamine platsi peal tõi võidu,“ lausus ta. „Kindlasti ei pidanud me end favoriidiks, pigem just keskendusime enda õnnestumistele ja võtsime mäng korraga.“

Liisel Nelis ei näe suurt probleemi, et ta ise sellel nädalavahetusel kordagi platsile ei saanud. „Meil on nii nii tugev, hea ja ühtne tiim, kus üle poolte naistest on Eesti koondises aastaid mänginud ja suurte kogemuste pagasiga,“ selgitas Nelis, lisades, et tema mängud on alles ees.

Oma panusega tiitlivõitu on ta üsna rahul, sest pikal hooajal on ta saanud mänguaega, et ennast tõestada. „Eks see enese tõestamine ja enesületamine ole üks suur osa,“ tõdes ta. „Hambad ristis teen trenni ja arendan ennast igast küljest. Järgmine eesmärk on meil Eesti meistrivõistlused. Kus meie vastaseks on väga hea naiskond TLÜ, kes on ennast näidanud väga heast küljest. Veerandfinaalis alista Tallinna Ülikooli naiskond Võru ning nemad on tahtmist täis ja tulevad põnevad mängud.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.