main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liis Lepik võistkonnakaaslastega rõõmustamas. Jana Pipar

Liis Lepik võistkonnakaaslastega rõõmustamas. Jana Pipar

Liis Lepik tuli FC Floraga Eesti meistriks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.09.2019
20:04

Eesti naiste jalgpallimeister on teist aastat järjest FC Flora, kes kindlustas tiitli kolm vooru enne hooaja lõppu. Kahekordne kullaomanik on nüüd ka keskkaitsja Liis Lepik.

“Meistritiitli võitmine on suur kordaminek, aga ei tohi unustada, et hooaja lõpuni on veel kolm mängu jäänud,” ütles Liis Lepik. “Meistritiitli tõi kogu võistkonna südikas töö terve hooaja vältel. Oleme sel aastal päris palju hea tasemega mänge saanud Balti liigas ja Meistrite liigas, meil on võistkondlikku sisu ning treenerid suutsid meie paraboolid ja integraalid toimima saada.”

Otsustavaks osutunud kohtumises alistati Saku Sporting võõrsil 4:0. Florakate poolelt olid täpsed Kethy Õunpuu, Katrin Loo, üks tabamus läks Sportingu omaväravaks ja tabamuse sai kirja ka Liis Lepik.

“Ma arvan, et enda panuse ning kogu hooaja kokkuvõtted alles tulevad, sest hooaja lõpuni on veel natukene minna,” lausus Liis Lepik. “Tiitli kaitsmist ja võitmist on raske võrrelda, sest võistkonnana keskendume igaks mänguks eraldi ning seame väiksed eesmärgid, mille õnnestunud täitmine toobki hooaja lõpus kolm karikat. Hooaja sees me tiitli võitmisest kui eraldi eesmärgist ei räägi. Oluline on mängida ilusat jalgpalli ja võistkondlikult areneda.”

Liis Lepik kuulub taas ka Eesti naiste koondise koosseisu, kus on teeninud ka mänguaega. “Koondises tagasi olla on mul hea meel, kuigi eelolevad mängud Türgi ja Kosova vastu pean töö ja kooli tõttu vahele jätma, aga sini-must-valge värvide kandmine on sportlase jaoks alati üks erilisemaid – nii ka minu jaoks,” tunnistas keskkaitsja, kes järgmisele hooajale ei ole veel mõelnud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.