main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liina Kolk merel. Erakogu

Liina Kolk merel. Erakogu

Liina Kolk pälvis purjetamisliidu teenetemärgi

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
02.12.2019
08:42

Eesti Jahtklubide Liit võttis pidulikul hooaja lõpetamise üritusel kokku 2019. aasta silmapaistvaimad saavutused. Autasustati Purjetamise Eesti meistrivõistluste, Avamerepurjetamise Eesti Karika, FINEST Offshore Series, Melges 24 klassi ja Eesti Purjetamise Liiga parimaid, anti välja Eesti Jahtklubide Liidu teenetemärgid, tunnustati aasta eestvedajaid ning kuulutati välja Aasta parimad.

EJL teenetemärkide laureaatide nimekirja lisandus 2019. aastal sportlike saavutuste eest teiste hulgas ka Liina Kolk, kes võitis klassis RS Aero Euroopa meistrivõistlustel 3. koha.

Eesti Jahtklubide Liidu president Egon Elstein sõnas hooaega kokku võttes: “Ehkki ka sel aastal Eesti purjetajad saavutasid suurepäraseid tulemusi pea kõikides purjetamise distsipliinides, võib aastat 2019 nimetada eeskätt avamerepurjetamise aastaks. Eestisse tulid ORC maailmameistritiitel ja Euroopa meistrivõistluste kolmikvõit. Väga eriliseks sündmuseks on kahtlemata Uku Randmaa poolt saavutatud pronksmedal ümbermaailma soolopurjetamise võistluselt Golden Globe Race. Avamerepurjetamise tipud on esile kerkinud tänu suurepärasele ja laiapõhjalisele tööle noortega meie jahtklubides ja purjespordikoolides. Noori tuleb jätkuvalt purjetamise juurde ja noorteregattidest osavõtt kasvab. See ju ongi Eesti purjespordi arengumootoriks.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.