main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Amor Luup idas keskväljal tõsist võitlust. Alver Kivi

Amor Luup idas keskväljal tõsist võitlust. Alver Kivi

Levadia võttis Kure vastu jõuga oma

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.09.2018
15:44

Tormituulisel Kuressaare linnastaadionil jalgpalli Premium liiga tiitli nimel võitlevale FCI Levadia Tallinnale vastu astunud FC Kuressaarel üllatust vormistada ei õnnestunud ja vastu tuli võtta 0:5 kaotus.

Allatuult mänginud Levadia lõi väravad:18. Kirill Nesterov, 25. Cem Felek ja 29. minutil Marko Lipp. Peatreener Jan Važinski ütles, et esimene värav mõjus halvasti ja mängis kindlasti oma rolli.

“Levadia oli täna tubli, nad said hakkama selle keerulise ilmaga, tundsid millal tsenderdada ja millal mängida lühikesega. Pingutasime nagu amatöörid oskavad, aga kusagil olid nad kiiremad, kusagil parema positsiooni valikuga,” märkis ta.

Teisel poolajal lõi 55. minutil Roman Debelko 4:0 ja 81. Rasmus Peetson 5:0. Võõrustajatel kindlad väravavõimalused puudusid. “Me oleks saanud võib-olla väikese eelise, kui oleks saanud esimesel poolajal rünnata ise allatuult. Meil oli isegi vastutuules variante, aga kolmas mäng kaheksa päeva jooksul mõjus kindlasti ja me ei olnud päris värsked,” leidis peatreener. “Peame edasi vaatama, järgmine mäng on Transiga ja peame valmis olema. Seal kerge ei ole, aga kui Vaprus võttis punkte, miks siis mitte meie.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.