main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk telepildis. SJK Viiking

Karl Patrick Lauk telepildis. SJK Viiking

Lauk hoidis maailma vanimal ühepäevasõidul Astana tiimi pikalt pildis

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
06.10.2017
08:09

Itaalias peetud maailma vanimal ühepäevasõidul Milano-Torino (186 km) hoidis Astana profitiimi pikalt pildil Karl Patrick Lauk, vahendab delfi.

Stažöörina meeskonda kuuluv 20-aastane saarlane oli koos kolme kaaslasega eest praktiliselt terve sõidu. Nelik, kuhu kuulusid veel Simone Andretta (Bardiani-CSF), Guillaume Bonnafond (Cofidis) ja Grégory Rast (Trek-Segafredo) sõitis peagrupist minema kohe esimestel kilomeetritel, kätte saadi nad umbes paarkümmend kilomeetrit enne lõppu. Jooksikud pääsesid vahepeal enam kui viie minuti kaugusele.

Sõidu lõppu jäi kaks väga valusat tõusu, kus esiplaanile kerkisid mägedemehed. Finišitõusul pikkust 4,9 km, keskmine raskusprotsent 9,1. Annab ronida.

Esikoha teenis Rigoberto Uran, edestades 10 sekundiga Adam Yates´i. Kolmas oli Astana liider Fabio Aru. Pikalt püsis lõputõusl esimestega koos Rein Taaramäe (Katjuša-Alpecin), kes sai 12. koha. Kaotust võitjale 57 sekundit. Lauk teenis 93. koha (+11.08).

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.