main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janek Reinaru demonstreerib lauatennise robotit. Alver Kivi

Janek Reinaru demonstreerib lauatennise robotit. Alver Kivi

Lauatennisistidel nüüd oma mängusaal

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
21.11.2017
08:25

Kuressaares endises piimakombinaadi saalis aadressil Pikk 64e tegutseb nüüd lauatennisesaal, mis hakkab olema avatud nädalaringselt ja on mängimiseks kõigile soovijatele.

MTÜ lauatenniseklubi Saare juht Janek Reinaru ütles, et kõik on tehtud selle eesmärgiga, et oleks koht, kus saaks vabalt lauatennist mängida. „Siin ei pea olema klubiliige, kõik huvilised on teretulnud,“ rääkis ta.

Eelmisest aastast Kuressaare gümnaasiumi huvikoolis Inspira laste lauatennise treenerina alustanud Janek Reinaru ütles, et mänguhuvilisi oli piisavalt, aga saaliaegadega oli üsna kitsas ja siis tuligi mõte leida võimalus korralike harjutustingimuste tegemiseks. „Kuna olen ka päästeteenistuses tööl, siis kattusid vahel trenniajad tööpäevaga, nüüd saab aga ise majandada ja trenne nihutada vastavalt vajadusele,“ lausus ta.

Sobivat ruumi tuli otsida päris pikalt. Piimakombinaadi saal oli tühi, selle lael on vajalik kõrgus ja kolme laua jaoks piisavalt ruumi. „See oli ka ainus, mis sobis, teistes kohtades oli muid probleeme,“ tõdes Janek Reinaru.

Lauatennisevarustuse pärast huviline muretsema ei pea, sest reketid ja pallid on vajadusel olemas. Janek Reinaru sõnul on tema soov, et Saaremaal tuleks lauatennisemängijaid juurde, kuna ala on jäänud tahaplaanile ja kandepind on väike. Tegelikult on ju lauatennisemäng hea ajaviide nii lastele, kui täiskasvanutele ja seda saab igaüks mängida.

Linnavalitsuse toel soetas Janek Reinaru saali ka lauatenniseroboti. „See on ikka väga hea asi, laste trennis on väga populaarne ja seda kasutavad palju. Saab üksi mängida, harjutada liikumist ja erinevaid lööke,“ selgitas ta.

Plaanis on hakata korraldama ka erinevaid võistlusi ja läbi viima oma karikasarja. Soov on korraldada võistlusi ka noortele ja kaasata ka maakoolide õpilasi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.