main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keila võistkond. Erakogu

Keila võistkond. Erakogu

Lauatennisistid võitsid Pinksiproffiga teises liigas hõbemedalid

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
27.03.2016
11:27

Keila Pinskiproff III võitis Eesti võistkondlike lauatennisemeistrivõistluste teises liigas hõbemedalid, koosseisu kuulusid ka saarlased Janek Saar, Taivo Esko ja Sven Issajev.

„Meile on see kindlasti kordaminek,“ tunnistas Taivo Esko. „Hooaeg on olnud meie jaoks stabiilne, oleme erinevatel võistlustel oma koha alati välja mänginud.“

Pinksiproff pidi liigas tunnistama vaid Pärnu Vint võistkonna paremust. Taivo Esko sõnul ei olnud nad siiski võitmatud. „Kahel korral kaotasime neile 3:2 eduseisust,“ lausus ta.

„Oleme võrdsed võistkonnad, kus täna on üks parem, homme teine. Nagu spordis ikka sõltub sellest, kellel on parem päev.“

Hooaeg aga jätkub, sest nüüd ootavad meie mehi koos kolmandaks jäänud Riisipere klubiga esiliiga üleminekumängud, kus tulevad vastu liiga 6. ja 7. võistkond.

Saar, Esko ja Issajev on sealse tasemega tuttavad, sest mõned aastad tagasi saavutati liigas SK Antoga neljas koht. „Eesmärk on muidugi aste kõrgemale saada, kuigi see on keeruline,“ tõdes Taivo Esko.

Esko sõnul võib ka kogu hooaja positiivselt kokku võtta. Veteranide Eesti meistrivõistlustel sai 40+ klassis Janek Saar 6. ja Taivo Esko 14. koha, Sven Issajev võitis klassis 50+ pronksmedali.

Meestel on kindel plaan Keila võistkonnas jätkata. „Nad on meie kaasategemisest huvitatud, neil on toetajad olemas,“ märkis Taivo Esko.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.