main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janek Saare valitsemine jätkub. Alver Kivi

Janek Saare valitsemine jätkub. Alver Kivi

Lauatennisistid selgitasid meistreid

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
11.12.2021
17:12

Kuressaare spordihoones selgusid maakonna 2021. aasta lauatennise meistrid meeste üksik- ja paarismängus ning segapaarismängus.

Meeste üksikmängus oli esikuuik: 1. Janek Saar 10, 2. Veljo Väljakivi 9, 3. Aare Lehtsi 7, 4. Alari Saar 7, 5. Heiki Sullakatko 7 ja 6. Meelis Uuväli 5 punkti. Janek Saarele oli see 34 tiitel.

Meeste paarismängus olid võitjad Janek Saar – Alari Saar 6 punktiga. Järgnesid Veljo Väljakivi – Heiki Sullakatko 5 ja Aare Lehtsi – Meelis Uuväli 4 punktiga.

Segapaarismängu võtsid tiitli Janek Saar – Merle Poopuu 6 punktiga. Järgnesid Heiki Sullakatko – Tiia Müürisepp 5 ja Aare Lehtsi – Juta Valge 4 punktiga.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.