main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa esinumber Janek Saar. Alver Kivi

Saaremaa esinumber Janek Saar. Alver Kivi

Lauatennisehooaeg jääb lõpuni mängimata

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
08.05.2020
08:24

Eesti lauatennise hooaeg kuulutati lõppenuks, kõik tulemused tühistati ja medalid jäid välja jagamata. See on tagasilöök Eesti võistkondlike meistrivõistluste esiliigas head minekut näidanud SK Anto/Saaremaa meestele, kes olid kõrgliiga kursil.

„Mis siin ikka öelda kahju, sest ainult üks etapp oli ju jäänud veel mängida,“ rääkis Taivo Esko, kelle sõnul on järgmiseks hooajaks küll esiliiga koht olemas, kuid jätkamise osas on kõik lahtine.

„Me oleme suuresti arvestanud valla toetusega, mis hõlmab meistri- ja esiliigas mängivaid klubisid. Meil oli plaan teha korralik meeskond. Aga kuna vald on selles osas hetkel kõik külmutanud, siis on ka meie osas kõik lahtine. Ja ega ju praegu keegi ei tea, mis sügisel saama hakkab.“

SK Anto/Saaremaa asus esiliigas kolme etapi järel kindlat teisel kohal ja esikohast lahutas 2 punkti. Saarlastest kuulusid võistkonda Janek Saar, Sven Issajev ja Taivo Esko, lisaks veel üks mees Soomest ja üks Tallinnast. Esiliigas kolme parema hulka jõudmine olnuks Saaremaa lauatennises esmakordne. Eelmine parim koht on ka SK Anto poolt saavutatud 4. koht.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.