main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Turniir käib. Urve Vakker

Turniir käib. Urve Vakker

Lauatennise võistlus Lümandas

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
19.03.2017
16:34

II Lääne – Saare valla lahtise lauatenniseturniiri esimene Lümanda etapp toimus 18. märtsil kohalikus kultuurimajas. 

Seitse naist ja kaheksa meest mängisid vastavalt kakskümmend üks ja kakskümmend kaheksa mängu, see tähendab, et kõik vastased võtsid omavahel mõõtu. Eeldatavad favoriidid Tiia Müürisepp ja Aare Lehtsi saidki kokkuvõttes kindla esikoha.

Kadri Väljakivi on vaatamata oma noorusele aastaid mänginud ja peale Tiia, tal maakonna turniiridel palju vastaseid pole. Temale teine koht. Ka Merle Poopuu  ja Veeve Kaasik on kogenud mängijad, neile kolmas ja neljas koht.  Ivika Laanet – Nuut, Juta Valge ja Urve Vakker kogusid võrdselt punkte ja omavaheliste mängude arvestus andis sellise järjekorra.

Meeste turniiril saavutasid tihedas konkurentsis teise kolmanda koha Heiki Sullakatko ja Janek Reinaru. Järgnesid Kaljo Väljakivi ja Meelis Uuväli. Kuuenda kuni kaheksanda koha arvestuses saavutasid ka mehed võrdselt punkte ning „surnud ringis” järjestuti nii: Väino Uljas, Aivo Maripuu ja Mart Aru.

Karikavõistluse teine ja kolmas etapp toimuvad sügishooaja alguses, novembris Kärlal ja Astes. Kolme etappi kokkuvõttes selgub siis ka karikavõitjad.

Urve Vakker

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.